| veliki.com.ua/news/Idei-podarkov-na-lyubye-prazdniki.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:55 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
В мене знайомий на такому їздив аматорську гонку з шосейниками. Витримав. Десь у нього блог є. Приїхав у середині. Скільки там було км - не пам"ятаю вже.


Я в Києві на Столичному шосе регулярно обганяв пелетони шосейників на своєму 26". При чому завжди, практично без винятків. Звісно, тому, що їхнє збіговисько розраховувало свої сили на сотку кілометрів і їм було не цікаво собачі перегони влаштовувати з ким попало... Але досі дивно, навіщо їхати такою щільної купкою "в потоці", колесо на колесо, і на швидкості менше 30. Мабуть, знають якийсь мудрий секрет)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:57 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
https://tibor-ua.livejournal.com/4183.html


красота, поліз читати цей трілер)

Круть. Хоча не зовсім чесно, йому передач не вистачало і він доганяв фізухою. Що ж йому, спереду 64 зуба почепити, чи що, що кліренс був як в "опущених тачках" :D


Последний раз редактировалось Роман Михайлюк 06.06.2020 18:04, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:58 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

Будь-який Gear Calculator дасть вам відповідь.
Результуюче "передаточне число" - це "сума" розмірів передньої зірки, задньої зірки, діаметра колеса.

Покришки 29 / 50-622, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 38/15
Покришки 20 / 54-406, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 53/15


Ну ото тільки не треба з мене сміятися, я сам сміявся, як це писав)) Ще хотів був з запасом приписати тому чемпіону 10" кальосікі, але подумав, що то свинсьтво з мого боку. :D

Але хочу у Вас уточнити. Дані калькулятора по розрахунку достатньо точні в практичному застосуванні? Не сферично в вакуумі, а реально? Питаю тому, що якщо все зводиться до передаточних чисел, то чому шосейники не їздять ні на 20", ні на 24". Воно ж ніби легше, маневреніше, аеродинамічніше, розгон легший та ще й дешевше. Десь отут і зарито те, про що я в цій темі питаю.


За традицією так склалося, як товщина грифа штанги, наприклад. 28, на мій погляд, узагальнений для всіх варіант, який потім закріпили і заборонили змінювати, як до речі й інше - вагу, посадку (носик сідла не має випирати більше і т.д.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 18:08 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

Будь-який Gear Calculator дасть вам відповідь.
Результуюче "передаточне число" - це "сума" розмірів передньої зірки, задньої зірки, діаметра колеса.

Покришки 29 / 50-622, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 38/15
Покришки 20 / 54-406, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 53/15


Ну ото тільки не треба з мене сміятися, я сам сміявся, як це писав)) Ще хотів був з запасом приписати тому чемпіону 10" кальосікі, але подумав, що то свинсьтво з мого боку. :D

Але хочу у Вас уточнити. Дані калькулятора по розрахунку достатньо точні в практичному застосуванні? Не сферично в вакуумі, а реально? Питаю тому, що якщо все зводиться до передаточних чисел, то чому шосейники не їздять ні на 20", ні на 24". Воно ж ніби легше, маневреніше, аеродинамічніше, розгон легший та ще й дешевше. Десь отут і зарито те, про що я в цій темі питаю.


За традицією так склалося, як товщина грифа штанги, наприклад. 28, на мій погляд, узагальнений для всіх варіант, який потім закріпили і заборонили змінювати, як до речі й інше - вагу, посадку (носик сідла не має випирати більше і т.д.)

Я думаю, що передусім була доцільність, доведена практикою, а потім уже її закріпили нормативом.
До речі, знову дружину пригадав. Коли розраховують велосипед під людину - згадують про раму - еска чи елька, а розмірність коліс за кадром. Найнер в тренді - всі на найнерах, і двохметровий пацик, і дівча 160 см?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 18:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
Дані калькулятора по розрахунку достатньо точні в практичному застосуванні? Не сферично в вакуумі, а реально?

Якщо йдеться виключно про задане питання (швидкість - розмір коліс - передаточні числа), то так, математика - досить точна наука.

Роман Михайлюк писал(а):
Питаю тому, що якщо все зводиться до передаточних чисел, то чому шосейники не їздять ні на 20", ні на 24". Воно ж ніби легше, маневреніше, аеродинамічніше, розгон легший та ще й дешевше. Десь отут і зарито те, про що я в цій темі питаю.

Бо ж все не впирається виключно у "їхати з певною швидкістю".
Із очевидних: комфорт, знос (стирання) гуми, опір тертя, геометрія, "так історично склалось", ефективність ободних гальм.
Решту хай досвідченіші розкриють.

Роман Михайлюк писал(а):
Найнер в тренді - всі на найнерах, і двохметровий пацик, і дівча 160 см?

І ще раз: що таке "найнер" в вашому розумінні? З якого розміру гуми починається "найнер" і закінчується "коммьютер", "сіті-байк", "грейвел"?

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 18:37 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
Дані калькулятора по розрахунку достатньо точні в практичному застосуванні? Не сферично в вакуумі, а реально?

Якщо йдеться виключно про задане питання (швидкість - розмір коліс - передаточні числа), то так, математика - досить точна наука.

Роман Михайлюк писал(а):
Питаю тому, що якщо все зводиться до передаточних чисел, то чому шосейники не їздять ні на 20", ні на 24". Воно ж ніби легше, маневреніше, аеродинамічніше, розгон легший та ще й дешевше. Десь отут і зарито те, про що я в цій темі питаю.

Бо ж все не впирається виключно у "їхати з певною швидкістю".
Із очевидних: комфорт, знос (стирання) гуми, опір тертя, геометрія, "так історично склалось", ефективність ободних гальм.
Решту хай досвідченіші розкриють.

Роман Михайлюк писал(а):
Найнер в тренді - всі на найнерах, і двохметровий пацик, і дівча 160 см?

І ще раз: що таке "найнер" в вашому розумінні? З якого розміру гуми починається "найнер" і закінчується "коммьютер", "сіті-байк", "грейвел"?


"математика - досить точна наука" - це поки вона розраховує коробку передач чи годинниковий механізм. А от велосипед працює не в коробці, а в середовищі...

Так я дуже ж приблизно про найнер, давайте не будемо уточняти до сантиметрів. Біля 28-29 дюймів. Я про те, що зріст людей відрізняється значно сильніше, майже на чверть. Але є розмірна лінійка рам, а по дефолту що на еску, що на ікс-ель ставиться одне колесо.

Може, колись підхід (маркетинг) поміняється і продавці будуть радити - "вам краще ельку з 27,5"? А вам три ікс ель раму
і колеса 36"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 19:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Математика в данном случае как раз точная, даже если не из коробки. Каденс- обороты в секунду, скорость- километры в час, количество зубов звезд и количество метров, которое проходит колесо определенного размера за один оборот педалей. Так что там все точно.

В шоссейном велосипеде как раз подумано (традиционно) про разницу в росте, что обычно выражается в том, что шоссейные велосипеды очень маленьких ростовок проектируются под колеса 650С (26", 571). Если это не китайский каталог, конечно. Сейчас это все менее распространено (см. "китайский каталог" и "оптимизация расходов"), но все еще встречается у нормальных производителей.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 19:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
"математика - досить точна наука" - це поки вона розраховує коробку передач чи годинниковий механізм. А от велосипед працює не в коробці, а в середовищі...

Трансмісія велосипеда - це і є "коробка передач".

Роман Михайлюк писал(а):
Так я дуже ж приблизно про найнер, давайте не будемо уточняти до сантиметрів. Біля 28-29 дюймів. Я про те, що зріст людей відрізняється значно сильніше, майже на чверть. Але є розмірна лінійка рам, а по дефолту що на еску, що на ікс-ель ставиться одне колесо.

У вас якась вибіркова точність. То "дуже приблизно", то якісь долі відсотків рахуєте.
Якщо дуже приблизно, то зовнішній діаметр 26 МТБ буде такий саме, як у 700С шосе чи дорожника. Отже, байдуже.
Зміна розміру з 1,9" на 2.2" чудово вкладається в ваше небажання "уточняти до сантиметрів" (і становить менше 1см). Отже, байдуже.
Але шосе під малі розміри - це і справді проблема, але більше через shoe overlap (чіпляння переднього колеса носком взуття).

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 21:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Роман Михайлюк писал(а):
Реально на такому проїхати на такому за дві години кілометрів 60? Не в по калькулятору, а по шосе? Набір передач довільний, як райдер собі вибере, втулки нормального рівня і тд.


Антон їде на рівні шосерів. Якщо не ліньки, завжди можна подивитися результати бреветів за його участі, вони в загальному доступі. Та й факт вдалого проходження Israeli North 600 SR та Paris-Brest-Paris щось мабуть говорять. :wink:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 21:18 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
"математика - досить точна наука" - це поки вона розраховує коробку передач чи годинниковий механізм. А от велосипед працює не в коробці, а в середовищі...

Трансмісія велосипеда - це і є "коробка передач".

Роман Михайлюк писал(а):
Так я дуже ж приблизно про найнер, давайте не будемо уточняти до сантиметрів. Біля 28-29 дюймів. Я про те, що зріст людей відрізняється значно сильніше, майже на чверть. Але є розмірна лінійка рам, а по дефолту що на еску, що на ікс-ель ставиться одне колесо.

У вас якась вибіркова точність. То "дуже приблизно", то якісь долі відсотків рахуєте.
Якщо дуже приблизно, то зовнішній діаметр 26 МТБ буде такий саме, як у 700С шосе чи дорожника. Отже, байдуже.
Зміна розміру з 1,9" на 2.2" чудово вкладається в ваше небажання "уточняти до сантиметрів" (і становить менше 1см). Отже, байдуже.
Але шосе під малі розміри - це і справді проблема, але більше через shoe overlap (чіпляння переднього колеса носком взуття).


Трансмісія - це коробка передач, але велосипед - не тренажер в залі, саме це я мав на увазі. По теорії можна порахувати аж до колеса в 1 см діаметром, але лінійна екстраполяція в реальному світі приведе до того, що колеса проваляться в нерівності асфальту. В годинниках можна різні коліщатка робити, від міліметра до метрів, а тут і середовище не ідеальне, і антропозалежність конструкції...

Точність в мене справді вибіркова. А у вас вона до всього однакова? До зупинки автобуса 500 метрів, плюс-мінус сотня, а отвір під конфірмат в меблях я сверлю з точністю до 1 мм по базі і до долей міліметра по діаметру. Я задав точність саме під це питання (ріст людини - діаметр вілсета) , навіщо ці шпильки, після яких треба писати простині "виправдовувань" Комусь цікаво буде читати такий тред? Якщо Вам не цікава сутність діалогу, то я ж не заставляю нікого брати в ньому участь?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 21:23 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
real SIMON писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
Реально на такому проїхати на такому за дві години кілометрів 60? Не в по калькулятору, а по шосе? Набір передач довільний, як райдер собі вибере, втулки нормального рівня і тд.


Антон їде на рівні шосерів. Якщо не ліньки, завжди можна подивитися результати бреветів за його участі, вони в загальному доступі. Та й факт вдалого проходження Israeli North 600 SR та Paris-Brest-Paris щось мабуть говорять. :wink:


Чуть-чуть ліньки гуглити результати, бо не бачу причин не вірити свідкам. Хоча це не відміняє бажання самому колись побачити, як хлоп на "зайчику" з топталками (добре хоч з передачами)) їде на рівні з пафосними кольнагами)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 22:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 2850
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Накат, выкат, выбег... Ось так можно сравнить резину на катимость.
phpBB [video]

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 22:56 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
"математика - досить точна наука" - це поки вона розраховує коробку передач чи годинниковий механізм. А от велосипед працює не в коробці, а в середовищі...

Трансмісія велосипеда - це і є "коробка передач".

Роман Михайлюк писал(а):
Так я дуже ж приблизно про найнер, давайте не будемо уточняти до сантиметрів. Біля 28-29 дюймів. Я про те, що зріст людей відрізняється значно сильніше, майже на чверть. Але є розмірна лінійка рам, а по дефолту що на еску, що на ікс-ель ставиться одне колесо.

У вас якась вибіркова точність. То "дуже приблизно", то якісь долі відсотків рахуєте.
Якщо дуже приблизно, то зовнішній діаметр 26 МТБ буде такий саме, як у 700С шосе чи дорожника. Отже, байдуже.
Зміна розміру з 1,9" на 2.2" чудово вкладається в ваше небажання "уточняти до сантиметрів" (і становить менше 1см). Отже, байдуже.
Але шосе під малі розміри - це і справді проблема, але більше через shoe overlap (чіпляння переднього колеса носком взуття).


Трансмісія - це коробка передач, але велосипед - не тренажер в залі, саме це я мав на увазі. По теорії можна порахувати аж до колеса в 1 см діаметром, але лінійна екстраполяція в реальному світі приведе до того, що колеса проваляться в нерівності асфальту. В годинниках можна різні коліщатка робити, від міліметра до метрів, а тут і середовище не ідеальне, і антропозалежність конструкції...

Точність в мене справді вибіркова. А у вас вона до всього однакова? До зупинки автобуса 500 метрів, плюс-мінус сотня, а отвір під конфірмат в меблях я сверлю з точністю до 1 мм по базі і до долей міліметра по діаметру. Я задав точність саме під це питання (ріст людини - діаметр вілсета) , навіщо ці шпильки, після яких треба писати простині "виправдовувань" Комусь цікаво буде читати такий тред? Якщо Вам не цікава сутність діалогу, то я ж не заставляю нікого брати в ньому участь?


Колеса мають корелювати зі зростом, хто що би не казав. А от наскільки саме, кожен собі вирішує...пам"ятаю час, коли на раму 16 чіпляли 29 колеса й невисокого зросту людина казала, що їй так добре...бреше)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.06.2020 00:28 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
:D Може, колись я зрозумію, що на мої 183 см 26" замалі. А поки що норм)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 23.07.2020 11:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 116
Город: Белая Церковь
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:28.05.2019
Чем тише покрышка на асфальте тем лучше у нее накат. Чем уже покрышка лучше накат , чем выше давление в ней тем лучше накат. МТБ 2.10" или 2.2" .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.081s | 26 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'